T: +370 6522 8383, E: info@balticvoice.com
LTLTLT

Užklausa

Tam, kad tiksliai įvertintume jūsų užsakymo kainą, prašome kuo tiksliau užpildyti žemiau esančią užklausos formą.

Užsakovo laukelyje įveskite savo vardą arba įmonės pavadinimą, būtinai įveskite kontaktinius duomenis – elektroninį paštą bei telefono numerį.

Kitame žingsnyje pasirinkite jums patinkantį(-čius) balsą(-us). Pagrindinė kainos sudedamoji dalis yra būtent pasirinkto balso honoraras, todėl mes negalime įvertinti projekto sąmatos be šio kriterijaus. Paklausyti kaip skamba diktorių balsai, galite ČIA.

Teksto laukelyje įveskite tik tekstą, kurį diktorius turi perskaityti. Jeigu tekstai keli (pavyzdžiui skirtingos kalbos arba skirtingos tekstų versijos), paspauskite pliuso ženklą ir pridėkite tiek langelių, kiek vesite tekstų. Jūsų patogumui nurodomas žodžių kiekis. Dažniausiai diktoriai turi savus įkainius iki 100 ir nuo 100 žodžių, todėl žodžių skaitliukas padės įvertinti sąmatą.

Aprašymo langelyje pateikite visą informaciją apie projektą – pageidaujamą trukmę, įskaitymo toną ir t.t. Jeigu turite pavyzdį, galite jį įdėti į nuorodos langelį arba pridėti kaip priedą. Taip pat pageidautina, kad pridėtumėte diktoriui skirtą tekstą(-us).

Užklausos forma

žodžių: 0+
* privalomi laukai
Balsų kastingas