T: +370 6522 8383, E: info@balticvoice.com
LTLTLT

Paslaugos

Garso reklamos įrašų studija  „Baltic Voice“ siūlo plataus spektro paslaugas: nuo pradinės idėjos iki pilno jos realizavimo. Per 10 darbo metų sukūrėme ne vieną šimtą garso klipų, radijo reklamų, autoatsakiklių įrašų, informacinių pranešimų, audiogidų, reklamų prekybos centrams ir renginiams. Adaptavome ne vieną vaizdo ir garso klipą įvairiausiomis kalbomis.

Mumis pasitiki tokie prekės ženklai kaip IKEA, Toyota, Hyundai, Nivea, Samsung, Camelia, Žemaitijos pienas, Outlet Park, Kauno Žalgiris bei kiti. Taip pat ne kartą bendradarbiavome su Lietuvos Respublikos Kultūros, Aplinkos bei Susisiekimo ministerijomis, tarptautiniais Europos Sąjungos projektais.

  • Kuriame reklaminius tekstus bei scenarijus
  • Atrenkame tinkamiausių diktorių balsus
  • Parenkame muziką bei garso efektus
  • Paruošiame produktą eteriui
  • Scenarijus

  • Balso atranka

  • Įgarsinimas

  • Galutinis produktas

Visos paslaugos

Audio reklamos gamyba

Kuriame audio reklamas radijui, prekybos centrams, renginiams.

Pra­ne­ši­mai ir ­at­sa­kik­liai

Įgarsiname meniu paspaudimų gidą, autoatsakiklių pranešimus ar kitus automatinius pranešimus bei perspėjimus.

Vaizdo įgar­si­ni­mas

Pagyviname vaizdo medžiagą diktorių balsais, muzika bei garso efektais. Adaptuoajme užsienio reklamas bei ruošiame lietuviškų reklamų adaptacijas. Dirbame ir su paaiškinamaisiais filmukais (explainers), dokumentiniais filmais ir internetiniais klipais.

Scenarijaus kūrimas

Jeigu jums reikalinga garso reklama, tačiau nežinote nuo ko pradėti, mes mielai jums padėsime. Galime sukurti reklamos idėją, tekstą ar tęstinių reklamų scenarijų.

Audiogidų įgarsinimas

Dirbame su įvairiausio ilgio audiogidų projektais. Kokybiškai įrašinėjame ir montuojame valandas trunkančius pasakojimus. Sėkmingai įvykdyti valandas trunkantys audiogidų projektai lietuvių, latvių, lenkų, rusų, anglų, vokiečių kalbomis.

Garsinis identitetas

Kuriame melodijas, šaukinius arba garsinius signalus, kurių dėka produktai tampa geriau įsimenami ir efektyviau pasiekia vartotoją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja garso reklama?

Garso reklamos sąmata priklauso nuo kelių faktorių: idėjos, ilgio, turimo teksto, muzikos, garso efektų bei parinkto diktoriaus. Tik paruošus reklaminį tekstą ir išsirinkus tinkamiausią balsą, galime pasakyti tikslią paslaugos kainą.

Kiek kainuoja video medžiagos garso adaptacija?

Kaip ir audio reklamos atveju, kaina priklauso nuo kelių faktorių: pradinės medžiagos, trukmės, diktoriaus balso. Adaptuojant keliomis kalbomis taikomos nuolaidos.

Kokiomis kalbomis garsinate?

Tiesiogiai bendradarbiaujame su diktoriais ir užsienio įrašų studijomis, todėl galime pasiūlyti įvairių kalbų įgarsinimus už prieinamą kainą.Dirbome su projektais lietuvių, latvių, estų, lenkų, anglų, vokiečių, rusų, baltarusių, bulgarų, kroatų, ukrainiečių, prancūzų, italų, ispanų, bosnių, norvegų, švedų, kroatų, japonų, kinų, korėjiečių kalbomis.

Kiek užtrunka įgarsinimas?

Įrašą stengiamės paruošti jau kitą darbo dieną, tačiau projektai užsienio kalbomis gali užtrukti iki 4 parų. Nebijome ir skubių projektų, kuriuos galime paruošti tą pačią dieną, priklausomai nuo užduoties sudėtingumo.

Balsų kastingas